אודות

מי אנחנו

חברת הכסא המוביל – בזכות החזון וההתמדה של הבעלים, אלפי קשישים בישראל שהיו מסוגרים בביתם בשל הקושי לרדת ולעלות במדרגות, יכולים כיום לחזור לפעילות חברתית ומשפחתית שהייתה חלק משגרת חייהם.

חברת הכסא המוביל שמה לעצמה כמטרה מרכזית להגביר את המודעות בקרב משרדי הממשלה בסוגיית מילוט ופינוי אנשים עם מוגבלות בשעת חירום. תוצאה מעשית של פעילות זו הביאה את משרד הבריאות והג"א לרכוש מהחברה למעלה מ-1000 סדיני מילוט עבור חולים המרותקים למיטתם. חברת הכסא המוביל היא חברה משפחתית שהוקמה על ידי זוג חברי קיבוץ יחיעם שהבינו כי בישראל חסרים אמצעים ייעודיים, בטיחותיים ופשוטים לתפעול לשם פינוי אנשים עם מוגבלות פיזית בשעת שריפה. לאחר שחקרו ובדקו את השוק העולמי ואת המוצרים הקיימים בארץ החליטו הבעלים לתכנן ולייצר בעצמם בסין ובישראל אמצעים ייחודיים העוזרים לקשישים ולאנשים עם מגבלות פיזית.

היכולות המקצועיות

  • לחברה תקן איכות איזו 9001 מטעם מכון התקנים הישראלי.
  • כל מוצר עובר בדיקת איכות קפדנית לפני העברתו ללקוחות.
  • טכנאי החברה עברו השתלמות במפעל בסין ויודעים לתקן כל תקלה.
  • לחברה מלאי חלקי חילוף לכל מוצריה.
  • תיקונים קלים נעשים בבית הלקוח, תיקונים מורכבים נעשים במרכזי המכירות או בבית המלאכה הראשי בקיבוץ יחיעם.

שביעות רצון הלקוחות

עבור חברת הכסא המוביל הלקוחות הם בראש ובראשונה בני אדם עם צרכים המחפשים אצלנו תשובות לקשיים. במשותף אנו חוקרים ובודקים את הפתרון המתאים והנכון עבורם. בהתאם לתפיסת עולמנו המתבססת על הוגנת ואמינות, מוודאים סוכני המכירות של החברה לפני הרכישה כי המוצר אכן מתאים לתנאי השטח ולנוחות הלקוח. אם התנאים נכונים מתבצעת מכירה והדרכה למפעיל המוצר.

בשיתוף עם בתי חולים מרכזיים בישראל התחלנו מחקר לפיתוח אמצעים נוספים הנותנים מענה לקשיים העולים בעת פינוי מאושפזים בשעת שריפה.

לקוחות ממליצים

לכבוד חברת "הכסא המוביל" החיים יכולים להשתנות כהרף עין. ברגע אחד של היסח הדעת, נפלתי ושברתי את הקרסול משני צדדיו. תוך יום עברתי ניתוח מורכב ביותר והחיים הושבתו לחודשיים הקרובים. היציאה מבית החולים מלווה בבעיות רבות שמצריכות פתרון מהיר. אחת מהן היא איך מתגברים על בעיית המדרגות בבית בו יטפלו בי ובמקומות נוספים עליהם עלי להגיע.

אני מודה לחברת "הכסא המוביל" שבזכותה אנשים הנמצאים במצוקה ולא יכולים להיות ניידים פותרים את הבעיה הזו בקלות, גם כך יש עוד דברים רבים להתמודד איתם אחרי פציעה. ענת ר. שני, את מלאכית, אבא שלי לא יצא מהבית כבר 9 חודשים תודה רבה. לא רק אבא שלי יהנה מהכסא יש לי עוד שני שכנים שלא יצאו מהבית תקופה ארוכה. אין הרבה אנשים כאלה כמו מוטי המדגים, זה לא מובן מאליו. תודה רבה על היחס החם והסבלני עם המון רגש.

אני חוזרת ושואלת את עצמי, איך אנשים במצבי הסתדרו ללא הכסא העולה ויורד במדרגות.

על הכסא המוביל שמעתי, אבל לא הבנתי את גודל ההמצאה הזו שעולה ויורדת במדרגות בקלות כה מרובה. במשך תקופה של חודש וחצי בה אסור היה לי לדרוך וגם בשבועיים לאחר מכן יכולתי להיות ניידת בזכות הכסא המוביל. הורידו אותי בקלות במדרגות וכך לא היה צורך להזעיק כל פעם שני אנשים חזקים שירימו אותי ולא הייתי תלויה בזמן הפנוי שלהם.

צרו קשר

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

כתובת

שד' ההסתדרות 218, חיפה